Постачання електричної енергії

Постачання електричної енергії
Ми пропонумо постачання електричної енергії на нових, вигідних умовах.

Наші споживачі отримують значні вигоди і переваги в порівнянні з споживачами постачальників-монополістів, а саме:

Постачання електроенергії здійснюється за тарифами, про які було домовлено з покупцями. Залежно від особливостей діяльності підприємств-споживачів роздрібний тариф може бути нижче, ніж тариф обленерго.

Оплата за спожиту електроенергію здійснюється за гнучким графіком, узгодженим з кожним споживачем індивідуально.

Граничні значення дозволеної потужності в години контролю максимального навантаження на об’єктах споживача встановлюються на рівні приєднаної потужності.

Можлива оперативне коректування заявлених обсягів споживання як протягом року так і на протязі місяця поставки, з відповідною зміною сум платежів. Особливо актуально це перевага для підприємств, обсяги споживання яких, в залежності від різних факторів можуть різко змінюватися протягом місяця.

Обсяги споживання не лімітуються. Тобто, споживач має право споживати електричну енергію в необхідних йому обсягах (але не перевищуючи технічних можливостей електропрінімающего обладнання).

Відсутні штрафні та інших санкцій за перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії. Споживачі нашої компанії споживають електроенергію на комфортних умовах, що не виплачуючи при цьому ніяких штрафних санкцій за перевищення потужності і / або обсягів споживаної електроенергії.

Фахівцями нашої компанії здійснюється самостійна підготовка і передача документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх споживачів.

Ознайомитися з документами про видачу ліцензії на постачання електричної енергії, ви можете на офіційній сторінці НКРЕКП www.nerc.gov.ua.

З повагою,

Команда ТОВ «ОО «ЗОЛОТИЙ БЕРЕГ»